EDITA NANOAk hľadáte stôl s odolnou doskou, tak práve pre vás máme riešenie vo forme stola s nanodoskou. FENIX je vysokoodolný materiál upravený nanotechnológiou. Povrch dosky je hebký a príjemný na dotyk. Ako keby ste hladili zamat. Taký pocit máte, keď usadáte k vašej večeri. Doska sa dá len ťažko poškodiť a jej údržba je jednoduchá. Postačí vám vlhká handrička s neagresívnym saponátom. Pokiaľ by ste na matnej doske zaznamenali jemné poškrabanie, ľahko ho odstránite nanohubkou, ktorú od nás k stolu dostanete. Väčšie poškodenie opravíte podľa návodu pomocou vašej žehličky a vlhkej handričky alebo utierky.

Rozmery v cm

  • celková výška: 76
  • šírka: od 80 do 120
  • dĺžka: od 95 do 240
Materiál a morenie
Povrchová úprava

Prírodný olej zachová prirodzene krásny vzhľad dreveného nábytku. Čistenie olejovaného povrchu je jednoduché pomocou spreja OL 1. Olejovaný povrch je ľahko opraviteľný v domácich podmienkach a dobre sa ošetruje originálnym olejom.

Lakovaním sa drevený povrch uzatvorí a je tak odolný pri položení šálky s teplým nápojom či mokrého skleneného pohára. Nič sa nestane ani pri rozliatí vody, džúsu alebo alkoholu. Používame matné laky zachovávajúce prirodzený vzhľad dreva.

Farba nanodosky