Scroll Top
Štúdio: Lužná 17, 851 04 Bratislava
Nábytok na mieru
Kuchynské linky

Vyrábame moderné kuchyne, rustikálne kuchyne, provensálske kuchyne, Bio kuchyne, retro kuchyne. Zostavíme a vyrobíme spolu s Vami kuchyňu Vašich snov na mieru. Osobitne preberáme a vyrábame každú skrinku, každý prvok z ktorého sa bude skladať Vaša kuchyňa.

Dvierka
  • Masívne dvierka
  • Dýhované dvierka – lakované alebo morené
  • Fóliované dvierka – podľa ponuky zo vzorkovníka s možnosťou výberu tvaru dvierok (viac ako 300 farieb)
  • Laminátové dvierka – podľa ponuky zo vzorkovníka s možnosťou výberu hrán
  • Hliníkové dvierka – možnosť výberu
  • Akrylové dvierka s 3D hranou
  • Dvierka ilúzia 3D
Pracovné dosky

Ponúkame pracovné dosky v hrúbkach 38 mm. Nosným materiálom je drevotriesková doska, ktorej povrch tvorí špeciálna laminátová fólia odolná voči oderu a teplote do 180°C značiek: Getalit, Egger, Kaindl, Duropal, Bučina.
Taktiež ponúkame zhotovenie pracovnej plochy z prírodného kameňa alebo umelého „kameňa“, ktorý je individuálne stváriteľný a je vyrobený z vysoko kvalitného akrylu.

Ostatné doplnky

Na výber máme veľké množstvo nerezových a fragranitových drezov a batérií od výrobcov: BLANCO, FRANKE, TEKA, ALVEUS. Manipuláciu s odpadom Vám uľahčí drvič odpadu, ktorý tiež nájdete v našej ponuke.
Kvalitu kuchyne okrem precízneho spracovania, zaisťuje aj kvalitné kovanie nábytku. Ponúkame široký sortiment nábytkového kovania, vnútorného vybavenia skriniek (výsuvné systémy) i doplnkového programu.

Náš pracovný proces
NÁVRH A PLÁN REALIZÁCIE

Pomôžeme Vám s výberom vhodných materiálov, farebných kombinácii jednotlivých častí a ostatného príslušenstva.

VÝROBNÝ PROCES

Počas výrobného procesu sme Vám k dispozícii a konzultujeme spolu s Vami každú nezrovnalosť, úpravy a iné doplnenia.

KOMPLETNÁ MONTÁŽ

Súčasťou celého procesu od realizácie až po výrobu je aj samotná montáž na mieste určenia. Pre našich zákazníkov realizujeme montáž nami vyrobených kuchynských liniek zadarmo!

Vstavané šatníky

Najväčšou vlastnosťou tohto výrobku je úspora bytového priestoru. Vstavaná skriňa je vkusným doplnkom moderného bytu, vítaným i vďaka svojim variabilným možnostiam umiestnenia kamkoľvek.

Na výrobu vstavaných skríň môžu byť použité rôzne materiály. Najčastejšie používaným je laminovaná drevotriesková doska alebo dyhovaný materiál. Celkový vzhľad vstavanej skrine môže zmeniť výber skla či zrkadla. Tieto prvky sa dajú rôzne farebne i rozmerovo zakomponovať do skrine.

Vo vstavaných skriniach používame kvalitné kovanie, ktoré zaručuje spoľahlivosť pri trvalom užívaní.

Dôležitý je úložný priestor za dverami, ktorý vám racionálne a efektívne navrhneme. V ponuke vnútorného vybavenia máme rôzne možnosti umiestnenia polic a ďalšieho vybavenia napr. drôtených košov, botníkov, výsuvných vešiakových tyčí, výsuvných vešiakov, osvetlenia a ďalších rafinovaných vymožeností, ktoré vám spríjemnia bývanie.

KUCHYNSKÉ SPOTREBIČE & DOPLNKY

Dodávame a montujeme vstavané spotrebiče značiek: Electrolux, Whirlpool, AEG, Fagor, Concept, Smeg. Všetky spotrebiče ponúkame v akciovo výhodných cenách. Poradíme Vám vhodný spotrebič podľa Vami požadovaných kritérií.

Rovnako ponúkame aj kávovary, nerezové hrnce, panvice, hriankovače, fritézy a iné, ktoré budú vkusne dotvárať celkový vzhľad Vašej kuchyne.

GetaCore®

Umelý kameň GetaCore® predstavuje dokonalú harmóniu estetiky a funkcionality. Kombinácia rôznych farieb a textúr dáva široké možnosti pri tvorbe interiérových riešení a dizajnových konceptov.
Vynikajúce vlastnosti materiálu a skúsenosti renomovaného výrobcu, nemeckej firmy Westag&Getalit AG, sú zárukou vašej spokojnosti pri každodennom používaní.
GetaCore® je minerálny materiál spojený akrylovým pojivom. Vďaka neporéznemu povrchu sa ľahko udržiava bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami. Nezachytáva sa na ňom špina, či baktérie a spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na hygienu. Kameninový vzhľad je príjemne teplý na dotyk. Materiál je zdravotne nezávadný a vhodný pre použitie v priestoroch určených pre prácu s potravinami. Výhodou materiálu GetaCore® je aj možnosť spájať ho takmer bez obmedzení opticky nerozpoznateľným spojom.
NAŠI PARTNERI

Vysoká úroveň našich výrobkov spočíva aj v doplnkoch a detailoch, ktoré tvoria jednotný celok aj vďaka našim partnerom.

GALÉRIA NAŠICH PRÁC

V galérii našich prác nájdete rôzne typy kuchýň od luxusných, moderných, dizajnových, ale aj klasických. Už pri samotnom návrhu sa snažíme vyjsť v ústrety našim zákazníkom a v čo najväčšej miere pretvoriť ich predstavu do reálnej podoby.