ASPECTANáš najnovší stôl je výsledkom unikátnej kombinácie celomasívnej dosky a kovového podnožia s trblietavým perleťovým odleskom. Oba použité materiály, drevo a kov, vytvárajú elegantný celok. Stôl Aspecta využíva unikátny synchronizovaný rozkladací mechanizmus s veľmi nízkym profilom, pri ktorom sa po odistení obe polovice dosky rozostúpia do strán, zatiaľ čo nohy zostávajú na mieste. Tento synchronizovaný mechanizmus v spojení s výklopom Linea umožňuje jednoduché rozkladanie stola až o jeden meter. Stôl je dostupný i v nerozkladacom prevedení. Použité dreviny sú buk, dub a orech. Mnoho typov rozmerov a morení.

Rozmery v cm

  • celková výška: 76
  • šírka: od 90 do 120
  • dĺžka: od 140 do 240
Materiál a morenie
Povrchová úprava

Prírodný olej zachová prirodzene krásny vzhľad dreveného nábytku. Čistenie olejovaného povrchu je jednoduché pomocou spreja OL 1. Olejovaný povrch je ľahko opraviteľný v domácich podmienkach a dobre sa ošetruje originálnym olejom.

Lakovaním sa drevený povrch uzatvorí a je tak odolný pri položení šálky s teplým nápojom či mokrého skleneného pohára. Nič sa nestane ani pri rozliatí vody, džúsu alebo alkoholu. Používame matné laky zachovávajúce prirodzený vzhľad dreva.